Co się plecie w Internecie – Czarna rozpacz

uvs161027-001Dziś w Tosterze TV zapraszamy Was do najnowszej „prasówki”, czyli internetówki w wydaniu Justyny Karolak.

Tym razem Justyna skupia się na trzech istotnych tematach społecznych i politycznych: CETA; przede wszystkim wybory prezydenckie w USA, a więc starcie Donald Trump VS. Hilary Clinton; a także Czarny Protest, który nie tylko poprzez naiwną i infantylną wypowiedź Natalii Przybysz zdaje się przybierać inny, dziwny kształt…

Jaki jest ten komentarz vlogowy Justyny? Chwilami dowcipny; z przymrużeniem oka… Chwilami mocny, kontrowersyjny… Jakkolwiek Justyna nie opowiada się po stronie konserwatystów, tak wydaje się, że rządy neo-liberałów na świecie – zdaniem Justyny – pełne są niestety hipokryzji wynikającej ze skażenia poprawnością polityczną, i że rządów tych można głęboko się obawiać…

Oceńcie sami, o czym jest, jak wypadł ten najświeższy vlog. Sprawdźcie, czy zgadzacie się z poglądami Justyny, a jeśli Wasze obserwacje i opinie o poruszonych w tym odcinku tematach są zupełnie inne, śmiało zapraszamy do wyrażenia ich w komentarzach!

B
Co myślisz o tym artykule? Wyraź swoją opinię - zgrilluj tosta!
  • bardzo ciekawy-wypieczony tost (6)
  • w porządku-niezła grzanka (2)
  • potrzebny-smaczny tost (2)
  • średni-przeciętny tost (0)
  • nie podoba mi się-spalony tost (0)

Jeden komentarz

  1. W tym odcinku Justyna cytuje fragment naszego artykułu pt.: „Dlaczego wybory w USA są ważne i ciekawe?” – znajdziecie go tutaj: http://tosterpandory.pl/dlaczego-wybory-w-usa-sa-wazne-i-ciekawe/.
    Gorąco ze swej strony zapraszamy Państwa do tej lektury pióra naszego naczelnego, który odważnie, wnikliwie analizuje sytuację polityczną na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *