Justyna Karolak dziwi się światu – Depesza szczególna

justyna-karolak-1

Drodzy Czytelnicy Tostera Pandory! A od dziś – także drodzy Widzowie!

Uruchamiamy nową kategorię na naszych łamach – Toster TV, w której będziemy dzielić się z Wami ciekawymi materiałami wideoblogowymi. Pisarka Justyna Karolak, i zarazem nasza redaktor naczelna działu Literatura, postanowiła rzucić się radośnie w wir bycia vlogerem i zacząć rozwijać swój kanał w serwisie YouTube. Jakie są efekty tych przymiarek i planów? Już opowiadamy!

Przede wszystkim prócz podstawowej playlisty pt.: Justyna Karolak dziwi się światu, w nowym sezonie vlogowym Justyna planuje szereg bardzo różnych filmów i cykli tematycznych. Będzie barwnie, dynamicznie i z przymrużeniem oka, ale też inspirująco i kontrowersyjnie…

Zapraszamy Was do obejrzenia Depeszy szczególnej, którym to filmem Justyna otwiera swój sezon vlogowy jesień/zima 2016. Z Depeszy dowiecie się, czego możecie spodziewać się w następnych odsłonach tego dziwnego vlogowego świata – my ze swej strony dodatkowo możemy zdradzić, że na pewno będzie dużo żartów zanurzonych w cynizmie i ironii, ale też oryginalne justynowe prasówki oraz publicystyka w niecodziennym przekazie i okraszona komentarzami Justyny, jak i rozmaite niespodzianki dla widzów oraz występy z pogranicza performance.

Mamy nadzieję, że będziecie zaglądać do Tostera TV z ciekawością – nowe odcinki różnych vlogów Justyny będą ukazywały się zawsze w środy i soboty bezpośrednio na jej kanale na YouTube, a tu, w Tosterze TV, będziemy je dla Państwa umieszczać w formie wzbogaconej o krótkie artykuły przewodnie.

Jak potoczy się rozwój tej vlogowej działalności Justyny, udokumentuje oczywiście samo życie – Justyna dopiero stawia pierwsze kroki w dziedzinie wideoblogów i bez wątpienia jeszcze wiele musi się nauczyć. Uważamy jednak, że twórczych pomysłów jej nie zabraknie, a ich realizacja z czasem nabierze unikalnego, intrygującego charakteru…

Zapraszamy do oglądania Justyny i Tostera TV!

Łączymy pozdrowienia

Redakcja Tostera Pandory

Lyo Art Grupa

B
Co myślisz o tym artykule? Wyraź swoją opinię - zgrilluj tosta!
  • bardzo ciekawy-wypieczony tost (3)
  • w porządku-niezła grzanka (3)
  • potrzebny-smaczny tost (2)
  • średni-przeciętny tost (0)
  • nie podoba mi się-spalony tost (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *