Karolak dziwi się światu – Coaching

Drodzy!

Zapraszamy Was do krótkiego, dowcipnego materiału filmowego o kołczingu – tym razem pisarka, Justyna Karolak, uroczo obśmieje to, co w XXI wieku zdaje się kwitnąć: ludzkie zapędy „pro-nauczycielskie”, „pro-szkoleniowe”…

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

B
Co myślisz o tym artykule? Wyraź swoją opinię - zgrilluj tosta!
 • bardzo ciekawy-wypieczony tost (4)
 • w porządku-niezła grzanka (3)
 • potrzebny-smaczny tost (2)
 • średni-przeciętny tost (0)
 • nie podoba mi się-spalony tost (0)

2 komentarze

 1. Bardzo dobre.
  Zgodne z tym, co sama czuję.
  Wydaje ci się, że jest wspaniale, gdy ta osoba jest przy tobie. Potem wracasz do domu i się okazuje ile tej wspaniałości zostało. Czy przypadkiem warunki zewnętrzne nie przywrócą ci dawnego smutnego nastroju. Ile z tego, co ktoś ci mówił, zostało w tobie, ile się za chwilę rozleci lub już się rozleciało. Bez twojej pracy nad sobą nikt ci nie pomoże. Da tylko wrażenie, że tak było mi z nim dobrze. Wrażenie, że coś robię i oj, jak się staram. Jednak wrażenia i odczucia są często ulotne.

  • Dziękuję za głos uznania – miło mi 🙂 .

   Ma Pani rację: „bez twojej pracy nad sobą nikt ci nie pomoże”. Tak, to prawda. Naprawę świata zaczynajmy od siebie – to dobry początek zmian na lepsze, jak sądzę 🙂 . No i ufajmy sobie – nikt z zewnątrz nie wie o nas więcej czy lepiej, niż my sami, więc to my najskuteczniej możemy sobie samemu pomóc 🙂 .

   Pozdrawiam 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *