La Compagnie Cuanol – Bouffer la vie (muzyka,ska,rock,alternative)

La Compagnie Cuanol - Bouffer la vie

La Compagnie Cuanol to francuska grupa, która weszła na rynek muzyczny ewidentną ekspansją w roku bodaj 2012. Po ok. 5. latach istnienia zagrali około 130 koncertów, podróżując po rodzimej Francji, jak i Hiszpanii i Maroko. Ich muzyka, to przede wszystkim kusząca i nader łatwo wpadająca w ucho – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu – kapitalna mieszanka ska, rock’a, muzyki alternatywnej, z akcentem na znakomitą sekcję dętą… Znajdziecie tu również wyraziste i ujmujące pierwiastki dobrego, iście słonecznego reggae, połączone z niepokojącymi elementami punk’u i huśtawki iście hip-hop’owej, a przynajmniej huśtawki emocjonalnej, która właśnie z tego kręgu muzycznego czerpie własne inspiracje.

La Compagnie Cuanol - Bouffer la vie2

Przed muzykami perspektywa wdrożenia do swojej unikalnej twórczości nut zdecydowanie elektronicznych i takiegoż brzmienia. Prawdziwa muzyczna uczta, bez nadmiernej pompatyczności, tudzież epatowania swoją sprawnością techniczną. Innymi słowy: chłopaki dobrze wiedzą, co czynią, stąd Toster posyła im uśmiech aprobaty, węsząc niemałe sukcesy w bliskiej przyszłości.

La Compagnie Cuanol - Bouffer la vie1

Oprócz wspaniałej porcji swej energii witalnej, zespół – grając na żywo na scenie – podarowuje widzom dopracowaną oprawę teatralną. Estetyka i forma wizualna towarzysząca występom tej grupy jest inteligentnie dostosowana do niebanalnego poziomu muzycznego, ofiarowując za każdym razem w pełni gotowy spektakl muzyczno-wizualny. Zapraszamy do posmakowania muzycznej twórczości tych ludzi z wyobraźnią, za pośrednictwem zapoznania się w pierwszej kolejności ze studyjnymi owocami ich pracy.

La Compagnie Cuanol - Bouffer la vie3

B
Co myślisz o tym artykule? Wyraź swoją opinię - zgrilluj tosta!
  • bardzo ciekawy-wypieczony tost (0)
  • w porządku-niezła grzanka (0)
  • potrzebny-smaczny tost (0)
  • średni-przeciętny tost (0)
  • nie podoba mi się-spalony tost (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.